Hat-trick Immobilea, Bašić bolji od Badelja

Nogomet 10. tra 202215:56 > 16:03 0 komentara
Nderim Kaceli

Lazio je u nedjelju u utakmici 32. kola talijanskog prvenstva u gostima s 4:1 svladao Genou a najzaslužniji je bio Ciro Immobile koji je upisao hat trick.

Poveo je Lazio u 31. minuti susreta pogotkom Marušića, a na kraju prvog poluvremena u sudačkoj nadoknadi je Ciro Immobile zabio svoj prvi gol za 2:0.

U drugom poluvremenu u 63. minuti Immobile zabija svoj drugi gol za 3:0, a onda pet minuta kasnije Patric zabija autogol i Genoa smanjuje na 3:1. Svoj treći gol na utakmici Immobile je zabio u 76. minuti.

Milan Badelj je igrao za Genou do 74. minute, dok je kod Lazija Toma Bašić ušao u igru u 72.

Lazio je zahvaljujući ovoj pobjedi skočio na peto mjesto i ima 55 bodova, jedan više od Rome koja danas kasnije igra kod kuće protiv Salernitane, zadnjeplasirane momčadi na ljestvici. Genoa je 19. sa 22 boda.