Griezmann donio pobjedu Atleticu, Grbić opet na klupi

Nogomet 23. lis 202218:24 > 18:25 0 komentara
Robert Michael/picture-alliance/dpa/AP Images

Francuski napadač Antoine Griezmann s dva je gola donio tri boda Atletico Madridu koji je u 11. kolu španjolskog prvenstva slavio sa 2:1 (0:0) na gostovanju kod Betisa.

Griezmann je prvi gol postigao u 54. minuti, da bi u 71. minuti udvostručio Atleticovu prednost. Nabil Fekir je uspio samo ublažiti poraz Betisa koji je prvi put ove sezone izgubio na svom stadionu.

U gostujućoj momčadi hrvatski reprezentativac Ivo Grbić je bio u statusu pričuvnog vratara.

U prvoj utakmici nedjeljnog programa u Barceloni su Espanyol i Elche odigrali 2:2. Gosti su poveli u 11. minuti pogotkom Mille, a preokret domaćinu donijeli su Puado (24) i Braithwaite (67). Konačnih 2:2 postavio je Verdu u 82. minuti.

Espanyol se sa 10 bodova privremeno popeo na 15. mjesto, a Elche je s četiri boda ostao na zadnjoj poziciji.

Vodeći Real Madrid ima 31 bod, šest više i utakmicu više od drugoplasirane Barcelone. Na treće mjesto se sa 23 boda probio Atletico Madrid.