Silva: Haaland nema šanse osvojiti Zlatnu loptu kraj Messija

Francuska 15. svi 202314:34 0 komentara
AP Photo/Jon Super via Guliver

Nogometaš Manchester Cityja Bernardo Silva rekao je kako ne vjeruje da će njegov suigrač Erling Haaland osvojiti Zlatnu loptu za najboljeg igrača svijeta, prenose britanski mediji.

Haaland je ove sezone zabila 52 u 48 utakmica u svim natjecanjima. Ipak, Silva tvrdi da je nogometaš PSG-a Lionel Messi favorit za Ballon d’Or, budući da je s Argentinom osvojio naslov prošle godine na Svjetskom prvenstvu u Kataru. Messi je proglašen najboljim igračem Svjetskog prvenstva u Kataru.

“Ako Haaland osvoji Ligu prvaka i Premier ligu, onda možemo razgovarati o Zlatnoj lopti. Ovaj trofej može osvojiti i Vinicius Junior ako Real ponovno postane prvak Europe. Bit će to zapravo borba između pobjednika Lige prvaka i Messija, a mislim da nitko nema šanse s Argentincem”, rekao je Silva.

Messi je ove sezone za PSG postigao 20 golova u 38 utakmica u svim natjecanjima, a imao je i 19 asistencija.