Brøndby i Midtjylland izgubili važne bodove

Danska 11. ožu 201821:15 > 21:19
Boris Streubel / Stringer

Vodeće momčadi danske Superlige remizirale su kod Horsensa, odnosno Nordsjaellanda. Na obje utakmice rezultat je bio 1:1.

Brøndby je došao u vodstvo preko Wilczeka u 38. minuti, dodao mu je Pukki, a bod domaćem sastavu donio je Okosun na početku drugog poluvremenu, u 47. minuti.

Tim remijem, prekinuta je serija Brøndbyja od tri pobjede i ta momčad nalazi se dobio prvog mjesta s Midtjyllandom, oba kluba imaju po 57 bodova, s obzirom i da je potonji remizirao. U derbiju kola s trećeplasiranim Nordsjaellandom na gostovanju bilo je 1:1. Domaći su došli u vodstvo preko Asantea u 36, a bod gostima donio je Poulsen u 51.

Nadomak doigravanja nalazi se Aalborg nakon pobjede protiv Randersa kod kuće 4:0, a strijelci su bili Kusk, Pedersen, Jan i Paol. AAB je peti s 35 bodova i neophodan mu je bod u posljednjem kolu da se nađe u gornjem društvu.