Bundesliga 5. stu 202220:56 0 komentara

Negativan niz Schalkea u Bundesligi se nastavio i u 13. kolu, nogometaši Werdera su pred svojim navijačima pobijedili sastav iz Gelsenkirchena s 2-1.

Za Schalke je ovo bila sedma prvenstvena utakmica u nizu u kojoj je poražen te je i dalje na samom dnu ljestvice. U 29. minuti je Fuellkrug zabio za 1-0 Werdera, dok je domaćin povećao vodstvo u 76. kada je mrežu zatresao Ducksch. Sve što je Schalke napravio do kraja jest počasni pogodak u 89. minuti, a strijelac je bio Drexler.

Werder je ovom pobjedom napredovao za jednu poziciju te je u ovom trenutku sedmi.

Posljednje dvije utakmice kola se igraju u nedjelju, a sastaju se Bayer – Union Berlin i Freiburg – Koeln.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima.