Bundesliga 7. lip 202015:45 > 15:47
Stuart Franklin / Staff

Nogometaši Wolfsburga slavili su u gostima kod Werder Bremena rezultatom 1:0.

Werder je ponovo ostao bez bodova i sve su bliže nižem rangu, nalaze se na predzadnjoj poziciji.

S druge strane Wolfsburg sada ima 45 bodova. “Vukovi” se nalaze na šestom mjestu koje vodi u kvalifikacije za Europsku ligu i prvom pratitelju Hoffenheimu bježi dva boda.

Otvaranje utakmice nije donijelo većih prilika, da bi izglednije situacije pred golom jedne i druge momčadi bile viđene tek polovinom prvog dijela.

Povezano

U 31. minuti se istaknuo golman Wolfsburga koji je odlično odbranio pokušaj Osaka, da bi u finišu prvog dijela domaći tražili i penal, ali je sudac nakon intervencije VAR-a zaključio da osnova za kazneni udarac nema.

Pogodak odluke pao je u 82. minuti. Brzo su odigrali gosti u tranziciji nakon izgubljene lopte Werdera, a na kraju je Weghorst ostao sam pred golom domaćih i glavom pogodio za 0:1.

Hrvatski nogometaši Marin Pongračić i Josip Brekalo odigrali su cijelu utakmicu za goste.