Atletico s Grbićem na golu nanio prvi poraz Cityju

Nogomet 30. srp 202317:25 0 komentara
AP Photo/Ahn Young-joon via Guliver Images

Azijska turneja Manchester Cityja zaključena je porazom od madridskog Atletica 2:1...

Nakon 40-minutne odgode početka zbog kišnog nevremena, Atletico Madrid golovima u drugom poluvremenu pobijedio je Manchester City 2:1 u prijateljskoj utakmici u Seoulu. Prvi je to poraz Cityja u pripremnom razdoblju.

Strijelci su za Madriđane bili Memphis Depay u 66. i Yannick Carrasco u 74. minuti, dok je poraz Cityja ublažio Ruben Dias u 85.

Za Atletico je cijelo drugo poluvrijeme branio Ivo Grbić, a Mateo Kovačić je za “Građane” igrao od 55. minute.

Već u nedjelju 6. kolovoza na Wembleyju Manchester City otvara novu sezonu Community Shieldom protiv Arsenala. Atletico pak ima još dvije prijateljske utakmice (Real Sociedad 2.8. i Sevilla 5.8.) prije nego što 14. kolovoza započinje novu sezonu La Lige kod kuće protiv Granade 14. kolovoza.