Olympiacos bolji od Armanija

Euroleague 25. lis 201622:01 > 22:09
Turkish Airlines EuroLeague

Košarkaši Olympiacosa svladali su Armani Milan rezultatom 91:81 u trećem kolu Eurolige.

Obje momčadi sada imaju omjer od dvije pobjede i jednog poraza u ovom natjecanju.

Neizvjesno je bilo tijekom prve tri četvrtine, a onda je tek pred kraj treće i početkom četvrte četvrtine Olympiacos prelomio utakmicu, najviše zahvaljujući poenima Erica Greena.

Tada su otišli na prednost od plus 15 i za ekipu Armanija više nije bilo povratka.Eric Green i Vassilis Spanoulis sa po 16 poena su bili najkorisniji u momčadi Olympiacosa.

Dok su u momčadi Armanija najbolji bili Krunoslav Simon sa 16 poena, Miroslav Raduljica 14, Zoran Dragić 13, i Milan Mačvan s četiri.

Olympiacos u idućem kolu Eurolige gostuje kod Baskonije u četvrtak, dok Armani dočekuje Real Madrid.