Hokej 8. sij 20229:24 > 10:28 0 komentara

U dvjema noćašnjim utakmicama NHL prvenstva koje ste mogli pratiti u programu Sportkluba, pobjede su ostvarili Carolina i St. Louis.

Protekle noći u NHL-u odigrane su samo dvije utakmice, a obje ste mogli pratiti u programu Sportkluba.

Hurricanesima je trebalo nešto vremena da slome otpor gostujućih Calgary Flamesa, nakon prve dionice pao je po jedan gol sa svake strane. Flamese je u vodstvo doveo Coleman dok je izjednačio Fast. No, već u drugoj dionici utakmica je riješena, domaći su nanizali tri povezana pogotka (Stepan, Svečnikov, DeAngelo) dok je Tkachuk zabio za kanadsku momčad. U završnih dvadeset minuta pogodak za Flamese postigao je Gaudreau dok su još dva za domaći sastav pridodali Skei i još jednom Svečnikov za konačnih 6:3.

St. Louis je pregazio Washington s 5:1. Gosti su poveli preko Spronga već na početku treće minute utakmice, no do kraja dvoboja bili su promatrači. Pogotke za Blues upisali su Bučnevič (2), Krug, Sundqvist i Barbašev.