Golden Knightsi slavili u MSG, golijada u Anaheimu

Hokej 18. pro 20219:28 > 10:38 0 komentara

Vegas Golden Knightsi su nakon izvođenja kaznenih udaraca slavili protiv New York Rangersa dok je Arizona nadigrala Anaheim u utakmici s čak 11 golova.

Golden Knightsi su poveli nakon pogotka Howdena, Rangersi su preokrenuli u drugoj dionici golovima Zibanejada i Kreidera dok je dvoboj u produžetak odveo Coghlan pet minuta prije kraja utakmice. Dodatni period nije ponudio pobjednika pa se pristupilo izvođenju penala, a tu su koncentriraniji bili gosti odnosno Marchessault koji je zabio tek u trećoj seriji.

Arizona je slavila u Anaheimu, a gledatelji su mogli vidjeti čak 11 pogodaka. Mighty Ducksi su vodili s 3:2 nakon prve dionice uz golove Shattenkirka, Lindholma i Granta dok su strijelci za goste bili Boyd i Fischer. Arizona je izjednačila golom Kellera pola minute prije kraja druge dionice, a završnih dvadeset minuta ponovno su padali golovi kao na traci. Zegras i još jednom Lindholm zabili su za domaće dok su Ladd i Kessel bili efikasni za gostujuću ekipu. Konačno, Keller je odveo Arizonu do pobjede u trećoj minuti produžetka.