Brady i Gronk nepremostivi za Falconse

Američki nogomet 5. pro 202122:45 > 22:46 0 komentara
(AP Photo/Stew Milne)

U derbiju Divizije jug NFC, Tampa Bay Buccaneersi su kao gosti svladali Atlanta Falconse 30:17.

Prvo poluvreme obilovalo je uzbuđenjima na obe strane. Dobro su se držali Falconsi koji su otišli na poluvrijeme sa samo tri poena zaostatka 20:17, poslije spektakluarno presiječenog dodavanja – Davidson je presjekao Bradyjevo dodavanje i postigao touchdown.

U drugom poluvremenu, napad domaćina je stao što su gosti iskoristili i na kraju došli do sigurne pobjede.

Detroit Lionsi su došli do prve pobjede u sezoni i to u derbiju Divizije sjever NFC protiv Minnesote 29:27. Lionse je do pobjede u posljednjoj sekundi doveo Jared Goff koji je bacio touchdown St. Brownu.

U ostalim utakmicama 13. runde odigranima u nedjelju u terminu od 19 sati ostvareni su sljedeći rezultati:

Chicago Bears – Arizona Cardinals 22:33
Cinncinati Bengals – Los Angeles Chargers 22:41
Houston Texans – Indianapolis Colts 0:31
Miami Dolphins – NY Giants 20:9
NY Jets – Philadelphia Eagles 18:33.