Đoković i Zverev u finalu Mastersa u Rimu

Rome 20. svi 201717:18 > 17:19
Julian Finney/Getty Images

Aleksandar Zverev i Novak Đoković igrati će u finalu Mastersa u Rimu.

Zverev je do finala došao pobjedom protiv Johna Isnera nakon velike borbe u tri seta, 6:4, 6:7, 6:1.

Zverev je u prvom setu posao završio uz jedan break napravljen u petom gemu što mu je bilo dovoljno da privede posao u prvom dijelu meča kraju.U drugom setu nijedan tenisač nije imao čak ni break priliku, a John Isner je bio bolji u tie breaku pa je uspio ostati u meču.

Nije Zvereva pokolebala loša igra u tie breaku i izgubljen set, pa je u trećem suverenom igrom došao do pobjede i plasmana u prvo finale Masters turnira.

U drugom meču Novak Đoković je “razbio” Dominica Thiema sa 6:0, 6:1 za manje od sat vremena igre. Srpski tenisač je u potpunosti kontrolirao meč i slavio protiv neprepoznatljivog Austrijanca.