Ćorić se vratio, servirao za pobjedu i izgubio

ATP 11. ožu 20228:13 > 8:39 0 komentara
Aurelien Morissard via Guliver

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nakon godinu dana pauze vratio se na teren, ali je na startu Mastersa u Indian Wellsu nakon velikog preokreta u trećem setu poražen od Alejandra Davidovicha Fokine 6:7 (5), 6:0 i 7:5 za dva sata i 22 minuta igre.

U prvom setu su obojica tenisača izgubila dva puta svoj servis pa je set odlučen u tie braku u Ćorićevu korist. U drugom setu Ćorić je tri puta izgubio svoj servis i Fokina ga je osvojio sa 6:0.

Ćorić, trenutno 167. igrač svijeta, je u odlučujućem trećem setu napravio break kod rezultata 4:3 i servirao je za pobjedu, međutim, Španjolac se uspio vratiti i sa četiri uzastopno osvojena gema plasirati se u drugo kolo.

Ovo je bio prvi međusobni ogled između Ćorića i Davidovicha, 45. tenisača svijeta.

Davodovicha Fokinu u sljedećem kolu očekuje dvoboj s 13. nositeljem Denisom Shapovalovim.