SEHA: Našičani pali u Skopju

Rukomet 6. stu 201822:16 > 22:20
SEHA Gazprom League

Rukometaši našićkog Nexea u susretu su 8. kola regionalne SEHA lige izgubili na gostovanju kod prvaka Vardara u Skoplju sa 26-31 (12-16).

Našićani su tijekom čitavog susreta hvatali zaostatak Vardara, pet minuta prije kraja prvog poluvremena bilo je 11-10, da bi se na odmor otišlo s rezultatom 16-12 u korist domaćih. Drugo poluvrijeme Nexe je započeo serijom 3-0 za smanjenje na 16-15, ali vrlo brzo potom Vardar je uzvratio svojom serijom 3-0 za 20-16. Posljednje približavanje na jedan razlike dogodilo se u 42. minuti kada je bilo 21-20, ali se Vardar s tri gola Dibirova odlijepio na 25-21 te se do kraja utakmice igrači hrvatskog predstavnika nisu uspjeli približiti na manje od dva gola zaostatka.

Marin Šipić je s pet golova bio najefikasniji kod Nexea, dok su Timur Dibirov i Danil Šiškarev postigli po pet pogodaka za Vardar.

Treći Nexe ima 15 bodova, tri manje od drugog Vardara, dok je na vrhu PPD Zagreb sa 21 bodom.