Sport: Taj Modrićev potez vrijedio je plaćene ulaznice

Nogomet 7. sij 202320:20 0 komentara
Guliver Image

U dvoboju 16. kola španjolske La Lige, Villarreal je na domaćem terenu pobijedio madridski Real 2:1. Luka Modrić na terenu je proveo 70 minuta.

Nakon što su mreže ostale netaknute na poluvremenu, Valencia je golom Yeremyja Pina u 47. minuti došla do vodstva. Potom, desetak minuta kasnije, Vinicius je izborio jedanesterac koji je Karim Benzema pretvorio u izjednačujući gol. Neriješen rezultat stajao je na semaforu svega tri minute, do novog penala, ovoga puta na drugoj strani koji je zabio Gerard Moreno te naposlijetku postavio konačnih 2:1.

Luka Modrić, završio je utakmicu istekom 70. minute, a posebnu pozornost privukao je dodavanjem vanjskim dijelom kopačke kroz noge protivniku te stvorio šansu Vinicusu pred protivničkim golom što Brazilac nije iskoristio.

“Zbog ovakvog dodavanja, ne bi se nikada trebao umiroviti. U cijeloj utakmici neće biti ljepšeg poteza”, piše Marca dok je i As također imenovao Modrićevo dodavanje potezom utakmice.

“To što ga je Ancelotti izvadio iz igre bilo je iznenađenje jer je on sposoban u bilo kojem trenutku utakmice protrljati magičnu svjetiljku. U prvom poluvremenu vanjskim dijelom kopačke progurao je loptu kroz noge suparnika, a samo to bilo je vrijedno cijene ulaznice za utakmicu”, piše Sport.

Ovim porazom, madriđani su omogućili Barceloni prvo mjesto na ligaškoj ljestvici, sa jednakim brojem bodova ali i utakmicom manje.