Nogomet 7. svi 20230:03 0 komentara

Ludu utakmicu odigrali su nogometaši ljubljanske Olimpije i Maribora u finalu slovenskog Kupa gdje je sastav iz Ljubljane došao do trofeja nakon produžetaka slavivši 2:1.

Nakon 90 minuta u Celju nije bilo pogodaka, iako je Maribor mogao u 101. minuti uzeti naslov, ali Marko Tolić nije zabio iz penala kojeg možete vidjeti ovdje. A onda se sve najvažnije dogodilo u produžecima.

Olimpija je povela golom Lasickasa u 103. minuti, no stvari na početak vratio je Mitrović svojim golom devet minuta kasnije.

No, onda je sudac Bojan Mertik u 123. minuti pokazao na bijelu točku za Olimpiju, a nakon naguravanja glavni sudac je podijelio nekoliko opomena i jednoj i drugoj momčadi, da bi u 130. minuti iz penala bio precizan Timi Max Elšnik i donio Olimpiji naslov.