Gazda Spartaka: "Gotovo je, istupamo iz lige!"

Rusija 9. kol 202022:06 > 22:09
Epsilon / Stringer

Predsjednik moskovskog Spartaka Leonid Fedun bio je ljutit nakon remija njegovog kluba protiv Sočija najavivši istupanje iz lige.

Spartak je vodio do 91. minute da bi zatim sudac Vasili Kazartsev dosudio drugi kazneni udarac za goste iz Sočija.

Domaćin je poveo u osmoj minuti preko Soboleva, 120 sekundi kasnije Larsson je povisio na 2:0. No, već u 15. minuti prvi penal za goste, strijelac je bio Poloz da bi konačan rezultat s bijele točke postavio Noboa

Nakon utakmice, Leonid Fedun urlao je na novinare najavivši istupanje iz lige već u ponedjeljak.

U ponedjeljak ću objaviti da istupamo iz lige. Da, dobro ste me čuli, možete tako i prenijeti javnosti. Zaista više ne želim biti dio cirkusa u kojem se sve unaprijed zna, ako ruskom nogometu Spartak nije potreban, onda ga neće niti biti,” kazao je Fedun.

Vidjet ćemo hoće li se u novom tjednu Fedun ipak smiriti, a u međuvremenu pogledajte u našem video prilogu s utakmice je li gazda Spartaka bio u pravu.