Gdje mu je kraj? Vlašić zabio golčinu u ruskom derbiju!

Rusija 2. stu 201919:07 > 19:10

CSKA je u derbiju protiv Zenita poveo pogotkom našeg reprezentativca, koji je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izveo pravu majstoriju

Nikola Vlašić nastavio je svoju fenomenalnu formu koju prikazuje na ruskim terenima.

U derbiju 15. kola ruskog prvenstva CSKA je gostovao kod ligaškog lidera Zenita, a utakmica je završila rezultatom 1:1.

Gosti su poveli upravo pogotkom našeg reprezentativca, koji je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena izveo pravu majstoriju. Glavom je prihvatio loptu Fedora Chalova, izbacivši dvojicu Zenitovih stopera iz igre, a zatim mirno poentirao pokraj domaćeg vratara. Zenit je poraza spasio Erokhin pogotkom u 73. minuti utakmice.

Vrijedi napomenuti i da CSKA od 54. minute igra s igračem manje zbog crvenog kartona Jake Bijola.

Zenit se nalazi na vrhu tablice s 33 boda, dok je CSKA na petom mjestu s 27 bodova.