Šimunićevi Vatreni krenuli sedmicom

Nogomet 10. stu 202114:35 > 14:41 0 komentara
Guliver Images

Hrvatska U-19 reprezentacija je u prvoj utakmici kvalifikacija za Europsko prvenstvo u Karlovcu pobijedila Gibraltar 7:0.

Mini Vatreni su poveli već u četvrtoj minuti, a pogodak je postigao napadač Orijenta, Matija Frigan. Vodstvo je udvostručio Špeljak u 20. minuti, a do poluvremena su još zabili Stojković te Frigan po drugi put.

Petarda je puknula u 56. minuti kada je zabio Lisica, dok je pogodak za 6:0 djelo Ivanovića. Odličnu partiju Frigan je kompletirao hattrickom u 86. minuti za konačnih 7:0.

U drugoj utakmici naše kvalifikacijske skupine Armenija je šokirala Škotsku rezultatom 3:2. Škoti su vodili 2:0 do 62. minute, a onda je uslijedio ‘blitzkrieg’ Armenaca u narednih desetak minuta za potpuni preokret.

Momčad Josipa Šimunića u subotu dočekuje Armeniju, a u utorak igra protiv Škotske.