Novi igrač Juvea šokiran, podržao ga Ibrahimović

(Photo by Alessandro Sabattini/Getty Images)

Švedska je poražena u Stockholmu od Francuske, a onaj koji nije bio zadovoljan dobivenom minutažom bio je Dejan Kuluševski

Francuzi su jučer pogotkom Mbappea svladali domaćina Švedsku u Stockholmu. Moglo je biti 2:0 da je Griezmann realizirao penal u završnici utakmice, ali i ovako Didier Deschamps može biti zadovoljan. No, onaj koji nikako nije bio zadovoljan poslije utakmice je novi član Stare dame Dejan Kuluševski koji je odigrao samo 20 minuta.

‘Nisam imao vremena da utječem na utakmicu. Bio sam šokiran. Na treningu je sve prošlo jako dobro, ali nažalost, nogomet je ovo. Čudan je osjećaj, ali poštujem izbog trenera i nadam se da ću sljedeću igrati od početka’ – rekao je.

Vrlo brzo je i dobio odgovor izbornika švedske reprezentacije, Jannea Andersona.

‘Nisam s njim direktno razgovarao, ali ako je tako rekao, vjerojatno se tako i osjeća. Nije mi se činio posebno šokiranim: dobro se snašao, kao i mnogi njegovi suigrači. Vidjet ćemo hoće li moći igrati još nekoliko minuta u utorak, ali ima ogromne kvalitete i siguran sam da će još više napredovati’ – zaključio je Anderson.

Oglasio se i bivši švedski reprezentativac Zlatan Ibrahimović koji nije mogao vjerovati da Kuluševski nije zaigrao od prve minute.

‘Kakva j**ena šala. Još jedan dokaz. Nesposobni ljudi na pogrešnim pozicijama koji guše švedski nogomet’ – zaključio je napadač Milana.