Šestica Reala: Hat-trick Asensija, Benzeminih 200 u La Ligi

Nogomet 22. ruj 202123:53 > 23:53 0 komentara
Guliver Image

Nogometaši Reala nastavljaju s dobrim igrama, u šestom kolu španjolske Primere razbili su Mallorcu sa 6:1.

Već nakon tri minute igre na Santiago Bernabeu Benzema je svojim golom donio vodstvo Realu. A onda je na scenu stupio Marco Asensio koji je upisao hat-trick.

Prvi je zabio u 24., drugi je pao pet minuta kasnije, dok je treći pogodak zabio u 55. minuti na asistenciju Benzeme. U 78. minuti Benzema je došao do drugog gola u utakmici i došao do velikog jubileja. Naime, Francuzu je to bio 200. gol u La Ligi. Šesti gol Reala zabio je Isco.

Jedini pogodak kod gostiju zabio je Lee Kang-In u 25. minuti.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić nije ulazio u igru kod Kraljeva.

U ostalim utakmicama danas Villareal je svladao Elche 4:1, Espanyol je s minimalnih 1:0 bio bolji od Alavesa.

Sevilla je na svojem terenu slavila protiv Valencije 3:1, a bivši hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić dobio je posljednjih 35 minuta u momčadi iz Andaluzije.