Ludnica u Valenciji, Barcin kiks u borbi za naslov

Nogomet 11. svi 202123:51 > 12. svi 2021 0:03
REUTERS/Pablo Morano

Nogometaši Barcelone nisu uspjeli doći do pobjede kod Levantea, završilo je podjelom bodova u golijadi 3:3. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Barcelona je napravila veliki kiks u 36. kolu španjolske Primere odigravši samo 3:3 sa Levanteom.

Trebala je to biti komotna pobjeda za Katalonce s obzirom da su imali 2:0 na poluvremenu golovima Messija i Pedrija. No, drugo poluvrijeme Levante je eksplodirao i u samo dvije minute došao do izjednačenja preko Melera i Moralesa u 57., odnosno 59. minuti.

Pet minuta kasnije novi pogodak za Barcelonu i novo vodstvo, zabio je Ousmane Dembele. No, domaćin jednostavno kao da jednostavno nije htio ispustiti taj bod, a konačnih 3:3 postavio je Sergio Leon u 83. minuti.

Na vrhu je i dalje Atletico koji ima 77 bodova i kojeg čeka dvoboj s Real Sociedadom, Barcelona je druga sa bodom manje. Real Madrid ima 75 bodova, oni u četvrtak gostuju kod Granade.