Golijada na Mallorci, Betis slavi Canalesa

Nogomet 18. velj 202320:56 0 komentara
CordonxPress via Guliver Images

Nogometaši Mallorce pobijedili su večeras na svom terenu Villarreal s 4-2 u utakmici 22. kola španjolske Primere.

Domaći su poveli u 20. minuti golom Tina Kadeverea, a minutu kasnije igrač Villarreala Manu Trigerios dobio je crveni karton. Unatoč igraču manje, gosti su izjednačili u 43. minuti preko Josea Luisa Moralesa, a dvije minute kasnije Daniel Rodríguez doveo je domaće u novo vodstvo.

Villarreal je ponovno izjednačio u 50. minuti golom Samuela Chukwuezea, a Mallorca je do pobjede stigla golovima Rodrigueza u 56. i Vedata Murićija u 63. minuti.

Mallorca je stigla do osmog mjesta s 31 bodom, a isti učinak ima i Villarreal na devetom mjestu, kojem je ovo bio četvrti poraz u nizu.

Nogometaši Betisa pobijedili su ekipu Valladolida s 2:1. Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu, a domaći su poveli već u drugoj minuti preko Juanmija. Gostima je izjednačio Kyle Larin u 30. minuti, a momčad iz Seville slavila je golom Sergia Canalesa iz penala u četvrtoj minuti sudijske nadoknade prvog dijela.

Nakon 11. pobjede Betis zauzima peto mjesto na tabeli Primere sa 37 bodova, dok je Valladolid na 14. mjestu sa 24 boda.