Cavani dočekao prve golove u Primeri

Nogomet 15. lis 202219:07 0 komentara
Ricardo Larreina via Guliver Images

Nogometaši Valencije i Elchea odigrali su na Mestalli neriješeno 2:2 u utakmici devetog kola španjolskog prvenstva.

Fenjeraš Elche je poveo u 29. minuti golom Pere Mille iz jedanaesterca, a domaći su preokrenuli zahvaljujući dvostrukom strijelcu Edinsonu Cavaniju. Prvo je izjednačio u 41. minuti iz jedanaesterca, a potom zabio drugi gol u sedmoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena. Urugvaju su to prvi golovi za Šišmiše u Primeri.

Bod Elcheu donio je Milla, drugim golom na utakmici u 65. minuti.

Valencia je sedma na ljestvici s 14 bodova, a Elche je i dalje jedina momčad bez pobjede u Primeri ove sezone i posljednji je s tri boda.

Ranije su Girona i Cadiz također remizirali 1:1, a domaći su se poraza spasili golom Stuanija iz penala u 11. minuti sudačkog dodatka.