Barca već treću utakmicu u nizu ne može zabiti gol

Nogomet 16. tra 202318:38 0 komentara
REUTERS/Albert Gea via Guliver

Bez pobjednika, ali i golova, završila je utakmica 29. kola španjolske Primere zmeđu nogometaša Getafea i Barcelone.

Time Barcelona treću utakmicu u nizu nije postigla gol. Nakon domaćeg poraza 0:4 u Kupu kralja od madridskog Reala, prije ovog susreta je još remizirala bez pogodaka na svom Camp Nou protiv Girone.

Većinu utakmice Barcelona je napadala, pogotovo u prvom poluvremenu, no čvrsti domaći obrambeni blok nije uspjela probiti. Djelomično je Barcelona pojačala s napadima u završnici susreta, ali dalekometni pokušaji Raphinhe i Gavija nisu pronašli cilj. Na kraju je mogla biti kažnjena, ali je u 87. minuti domaći napadač Borja Mayoral pucao pored vrata.

Getafe je time osvojio veliki bod u svojoj borbi ne bi li i dalje ostao u eliti. Trenutačno se popeo na 15. mjesto ljestvice. Barcelona je i dalje uvjerljivo prva te ima 11 bodova više od madridskog Reala.