Valencia rutinski protiv Deportiva

Primera 2. tra 201720:30 > 20:31
Getty Images/Denis Doyle

Nogometaši Valencije pobijedili su Deportivo rezultatom 3:0 u okviru 29. kola Primere i dodatno pobjegli momčadima koje se nalaze na samom začelju.

,Šišmiši ‘su pobjedu osigurali već u prvih pola sata zahvaljujući golu Garaya i autogolu Albentose, da bi konačan rezultat u nadoknadi vremena postavio Joao Cancelo.

Gosti su prvi imali šansu da dođu do prednosti, ali je u osmoj minuti Diego Alves obranio udarac sa 11 metara. Golmanu Valencije je to 21. uspješno obranjeni penal od 46 pokušaja igrača protivničkih momčadi.

Već u sljedećem napadu gosti su postigli pogodak koji je neopravdano poništen zbog navodnog zaleđa Carlesa Gilla.

Samo minutu kasnije uslijedila je kazna – Garay se dobro snašao u kaznenom prostoru Deportiva i donio prednost, šišmišima’.

Igrala se 29. minuta kada je stoper gostiju Raul Albentosa nespretnom reakcijom pogodio vlastitu mrežu. U nastavku, domaćin je rutinski čuvao prednost. Gosti su imali nekoliko prilika, ali se rezultat nije mijenjao do 91. minute kada je Cancelo postavio konačnih 3:0.

Valencia je poslije devete pobjede na 13. mjestu sa 33 boda, dok je Deportivo ostao na 16. poziciji sa 27 bodova.