Simeone: Mala vjerojatnost za povratak

Primera 13. velj 20174:59 > 5:02
Denis Doyle, Getty Images

Trener Atletico Madrida Diego Simeone nakon velikog preokreta i pobjede svoje momčadi protiv Celte u 22. kolu Primere zahvalio se navijačima na velikoj podršci.

Atletico je do 86. minute gubio 2:1, a u prvom poluvremenu, kod rezultata 1:1, Fernando Torres nije realizirao jedanaesterac.

Naš povratak u ovoj utakmici bio je malo vjerojatan, ali ostali smo mirni i ostvarili pobjedu zahvaljujući ogromnoj podršci naših navijača. Kod rezultata 1:2 nastavili su nas gurati naprijed”, rekao je Simeone.

Atletico je sa 42 boda četvrti na tablici sa sedam bodova manje od vodećeg Reala, koji ima dvije utakmice manje, i šest od drugoplasirane Barcelone.

Argentinski trener osvnrnuo se i na Torresov promašaj sa bijele točke.

Bilo bi sjajno kada bismo imali više jedanaesteraca i pogodaka. Međutim, greške su dio nogometa. Šutiranje penala na treninzima i pred 30, 40 tisuća navijača nije isto. Situacija postaje drugačija. Nadamo se kako ćemo rješiti ovaj problem, jer najstroža kazna se u gol mora pretočiti hladnom glavom“, dodao je Simeone.

Atletico u slijedećem kolu gostuju Gijonu, a onda dočekuje Barcelonu na “Vicente Calderón”.