La Liga: "Šišmiši" u završnici do bitne pobjede

Primera 7. srp 202021:28 > 21:31
Eric Alonso/Getty Images

Nogometaši Valencije savladali su na svom terenu Valladolid rezultatom 2:1 u okviru 35. kola La Lige. #SponzorDerbyBanana

Za ’Šišmiše’ je to bila prva pobjeda poslije četiri utakmice, u kojima su ostvarili remi i tri poraza. Valencia je do sva tri boda došla golom Lee Kangina, koji je zatresao mrežu gostiju minutu prije kraja regularnog dijela utakmice.

19-godišnji korejski nogometaš je u igru ušao u 64. minuti, a to mu je bio drugi gol ove sezone.

Domaći sastav je do prvog vodstva došao na isteku pola sata igre golom Gomeza, da bi izjenačenje Valladolidu donio Victor Garcia u drugoj minuti drugog poluvremena.