Fulhamova bruka u Liga kupu

Nogomet 23. kol 202223:22 0 komentara
Steven Paston via Guliver Images

Za najveće iznenađenje u drugom pretkolu engleskog Liga kupa pobrinuo se četveroligaš Crawley koji je izbacio Fulham.

Crawley je do slavlja 2:0 nad prvoligašem stigao golovima Nicholsa i Balagizija.

Penali su bili potrebni Leicesteru i Bournemouthu. Lisice su nakon 90 minuta kod Stockporta igrale 0:0, no domaćini su promašili čak tri penala te tako ispali.

Bournemouth je kod Norwicha odigrao 2:2, a poraza se spasio golom u 92. minuti Genesinija, da bi potom tragičar Kanarinaca bio Cantwell koji je promašio u drugoj seriji.

Everton je s minimalnih 1:0 pobijedio Fleetwood, dok su Wolvesi s 2:1 bili bolji od Prestona. Sigurne pobjede ostvarili su Aston Villa (4:1 Bolton), Southampton (3:0 Cambridge), Brentford (2:0 Colchester), Nottingham Forest (3:0 Grimsby) te Crystal Palace (2:0 Oxford).