“Petarda” Tottenhama u Aziji, igrao i Perišić

Nogomet 26. srp 202316:38 0 komentara
Daniela Porcelli/SPP via Guliver Images

Nogometaši Tottenhama upisali su uvjerljivu pobjedu na prijateljskoj utakmici u sklopu azijsko-pacifičke turneje...

U okršaju u Singapuru protiv domaćeg Lion Cityja Spursi su slavili 5:1 premda je domaćin poveo golom Anuara u 14. minuti.

Izjednačio je Harry Kane iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi prvog dijela, a u drugom poluvremenu briljirao je Richarlison. Brazilac je postigao “hat-trick” u 48., 52. i 91. minuti, dok se u strijelce upisao i Giovani Lo Celso u 73. minuti.

Za momčad novog trenera Angea Postecogloua nastupio je i hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je igrao cijelo drugo poluvrijeme. Pri rezultatu 3:1 za Tottenham našao se u dobroj situaciji za pogodak, ali je gađao malo pokraj gola.