Messi iz jedanaesterca spasio Argentinu od novog poraza

Nogomet ostalo 20. lip 20198:03 > 8:09
Quinn Rooney/Getty Images

Nogometaši Argentine odigrali su još jednu slabu utakmicu na Copa Americi, a ovaj puta odigrali su neriješeno protiv Paragvaja 1:1.

Marcelo Endelli/Getty Images

Još jedan razočaravajući nastup Messija i društva prošao je bez težih posljedica za “Gaučose”. Uspjeli su osvojiti bod protiv Paragvaja, pa sada pobjedom protiv Katara u posljednjem kolu ipak idu u drugi krug, ali moraju se nadati i da Paragvaj neće pobijediti Kolumbiju.

Izbornik Argentine Lionel Scaloni krenuo je s neobičnim sastavom u ovaj dvoboj, na klupi su ostali Dybala, Aguero, Di Maria….

Od prve minute igralo se izjednačeno, a Paragvaj je došao u vodstvo u 37. minuti kada je Sanchez bio strijelac nakon asistencije Almirona.

U drugom poluvremenu smo vidjeli pravu dramu sa sretnim epilogom po plavo-bijele.

Prvo je Messi s bijele točke izjednačio u 57. minuti, da bi pet minuta poslije Paragvaj imao jedanaesterac za novo vodstvo, ali penal je promašio Gonzalez.

Do kraja utakmice Paragvaj je bio opasnija momčad, ali završilo je podjelom bodova.

U posljednjem kolu ove grupe Argentina igra s Katarom, a Paragvaj s Kolumbijom.