Morata za minimalac Juventusa protiv Spezije

Nogomet 6. ožu 202220:03 > 20:04 0 komentara
Tano Pecoraro/LaPresse via AP

Nogometaši Juventusa učvrstili su se na četvrtom mjestu ljestvice talijanskog prvenstva minimalnom 1:0 domaćom pobjedom protiv Spezije.

Sastav iz Torina odigrao je vrlo skromnu utakmicu, do prednosti stigao u 21. minuti golom Morate nakon lošeg ispucavanja vratara Spezije Provedela, da bi u drugih 45 minuta Spezia bila momčad koja je stvarala izglednije prilike no nije ih uspjela i realizirati.

Četvrti Juventus sada ima 53 boda, pet manje uz utakmicu više od vodećeg Intera, a četiri manje od drugog Napolija i trećeg Milana koji igraju međusobno od 20.45 sati.

Martin Erlić odigrao je čitav susret za Speziju koja je ostala 16. sa 26 bodova, četiri više od 18. Venezije koja se nalazi u zoni ispadanja.