Torcida vikala: ‘Skinite dresove’, igrači odbili

Hrvatska 5. velj 202321:21 0 komentara
GuliverImages

Rijeka je svladala Hajduk na Poljudu rezultatom 2:1 u sklopu 20. kola SuperSport HNL-a. Golove za Rijeku zabili su Ampem i Frigan, a utješni gol Hajduka iz penala je zabio Livaja u 89. minuti. Šest minuta kasnije Livaja je propustio izjednačiti iz još jednog kaznenog udarca.

Hajdukovi navijači očekivali su da će njihova momčad iskoristiti jučerašnji kiks Dinama. Ipak, to se nije dogodilo pa su igrače ‘počastili’ uvredama.

“Igrajte, pi****e” i “Srami se, Hajduče” moglo se čuti tijekom utakmice, a nakon posljednjeg sučevog zvižduka sa sjevera Poljuda skandiralo se “Skidajte dresove”.

Igrači ih nisu poslušali – odmah su otišli s terena.

Ništa manje frustrirani nisu bili navijači Hajduka na Facebooku.