‘Teško je bilo što pametno reći u ovim trenucima’

Hrvatska 1. pro 202121:19 > 21:31 0 komentara
Paul Chesterton via Guliver

Rijeka se plasirala u polufinale SuperSport Hrvatskog kupa nakon što je svladala Dinamo na Maksimiru (3:1).

Strijelac jedinog gola za DInamo Marko Tolić ušao je u igru u 69. minuti, a već četiri minute kasnije zabio je gol.

Teško je bilo što pametno reći u ovim trenucima. Ovo je timski sport, a mi danas nismo bili dobri. Naglašavam prvo poluvrijeme jer mislim da se tu sve okrenulo na Rijekinu stranu. Ispunilo se nepisano pravilo da ako ne zabiješ, dobiješ gol. Iz nekog razloga lopta već neko vrijeme neće u gol. Trebamo što prije zaboraviti ovaj poraz, naša sreća je da je već za nekoliko dana nova utakmica na kojoj se možemo iskupiti našoj publici“, rekao je Tolić.

Potpuno drugačije raspoložen bio je Rijekin junak, vratar Nediljko Labrović.

Htio bih se zahvaliti cijeloj svojoj ekipi koja je naporno radila cijeli tjedan. Pokazali smo se u jako dobrom svjetlu, drago mi je da sam pomogao da svi danas slavimo. Takav je bio dan. Mislim da… Oprostite, malo sam dekoncentriran zbog navijača. Sada nas čekaju utakmice koje igramo kod kuće, to nam ide u prilog, mogu samo reći da ćemo nastaviti kao dosad”, rekao je golman Rijeke“, izjavio je vratar Rijeke.