Karoglan: Trebali smo ubiti utakmicu u prvom poluvremenu

Hrvatska 21. lis 202220:27 0 komentara
Miro Gabela / Hajduk.hr

Hajduk i Dinamo su remizirali na prepunom Poljudu u sklopu 14. kola SuperSport HNL-a. Hajduk je poveo golom Livaje u 27. minuti, a konačnih 1:1 postavio je Petković u 72. minuti iz penala.

Trener Hajduka Mislav Karoglan prokomentirao je svoj prvi derbi.

Prvo poluvrijeme odigrali smo vrhunski. Mislim da smo u njemu trebali ubiti utakmicu jer smo imali nekoliko prilika. Dinamo nam ni u drugom dijelu nije stvorio puno prilika. No ljuti me jer nismo trčali dobro u tranziciju. Naše prvo poluvrijeme bilo je bolje od Dinamovog drugog.

Išli smo na pobjedu, momci su dali sve od sebe. Prvenstvo nije gotovo. Bitno je da se sad skupimo za Goricu. To će biti jako teška utakmica nakon ovakvog pražnjenja. Ostali smo bez nekih igrača. Fossati i Mikanović morali su izaći zbog ozljede“, rekao je Karoglan.