Bašić asistirao za veliki bod Bordeauxa kod Marseillea

Francuska 15. kol 202122:44 > 22:45
FEP Panoramic

Marseille i Bordeaux odigrali su odličnu utakmicu na prepunom Velodromeu i podijelili bodove (2:2)

Domaćin je fantastično ušao u utakmicu i na krilima fantastične atmosfere poveo 2:0 na poluvremenu pogocima Undera u 34. minuti i Payeta u 41.

Međutim, u nastavku su gosti od prve minute izgledali kao druga ekipa i zagospodarili terenom. Vrlo brzo su smanjili zaostatak u 51.minuti preko Pembelea, dok je za konačnih 2:2 zabio Oudin u 57. minuti nakon lijepe asistencije Tome Bašića. Bašić je desetak minuta nakon izašao iz igre, a lako je moguće da će mu ovo biti posljednja utakmica u plavom dresu jer je njegov transfer u Napoli blizu završenog.

Marseille je do kraja utakmice bio nepto konkretniji, Srbin Radonjič zabio je lijep pogodak, ali je bio u zaleđu.

Marseille je sa četiri boda na 6. mjestu ljestvice, dok je Bordeaux sa jedni bodom na 16. mjestu.