Bakljada prekinula utakmicu u Francuskoj

Francuska 23. tra 202222:04 > 22:12 0 komentara
Federico Pestellini/Panoramic

Utakmica 34. kola francuskog nogometnog prvenstva u kojoj je Monaco slavio s 4:1 u Saint-Etienneu, bila je prekinuta u 67. minuti, zato što su domaći navijači uspjeli aktivirati vatromet unutar stadiona Geoffroy-Guichard.

Bilo je to neposredno nakon što je branič Saint-Etiennea Timothee Kolodziejczak na prilično sprektakularan način postigao autogol za vodstvo Monaca 3:1.

Sudac Bastien Dechepy bio je prisiljen povući momčadi s terena, a prekid je potrajao gotovo pola sata. Nakon razgovora s domaćim predstavnicima Dechepy je odlučio nastaviti dvoboj.

Monaco je do kraja dvoboja postigao još jedan pogodak, a za konačnih 4-1 zabio je Boadu u 77. minuti. Prije njega strijelci za goste bili su Ben Yedder (23) i Volland (25). Saint-Etienne je do jedinog pogotka došao iz kaznenog udarca, a strijelac je u 42. minuti bio Khazri.