Kovač ponizio Spurse, slavlje Zvezde i favorita

Julian Finney/Getty Images

Uz Dinamovu utakmicu od 21 sat igralo se još pet utakmica u Ligi prvaka.

U skupini A PSG je kao gost slavio kod Galatasaraya 1:0 Icardija u 52. minuti. PSG ima šest bodova, Club Brugge dva, Galatasaray i Real po jedan.

Najuvjerljivi je bio Bayern koji je sa 7:2 slavio kod finalista Lige prvaka Tottenhama.

Spursi su poveli preko Son u 12. minuti, no Kimmich i Lewandowski do poluvremena donose preokret Kovačevoj momčadi. U nastavku na scenu stupa Gnabry koji zabija četiri gola, dok je još jedan dodao Lewandowski. Za Tottenham je još pogodio Kane. Perišić je igrao od 71. minute.

Crvena zvezda je u Beogradu preokretom u nastavku pobijedio Olympiakos 3:1. Semedo je zabio za 0:1, da bi gosti u 58. ostali s igračem manje nakon drugog žutog Benuije- Vulić, Milunović i Boakye zabili su za preokret Zvezde.

Bayern ima šest bodova, Zvezda tri, Olympiakos i Tottenham po jedan.

U skupini D Juventus je s 3:0 pobijedio Bayer golovima Higuaina, Bernardeschija i Ronalda.

Lokomotiv za koje je kao kapetan igrao Ćorluka je u Moskvi izgubio od Atletica 2:0 kojeg su do pobjede odveli Felix i Thomas.

Juventus i Atletico imaju četiri boda, Lokomotiv tri, a Bayer je bez bodova.