Hezonja odličnom igrom zaključio predsezonu

NBA 18. lis 20197:41 > 7:44

Portland je poražen u dvoboju s Denver Nuggetsima, a Mario Hezonja istaknuo se u sastavu Blazersa.

Portland je predsezonu zatvorio trećim porazom u pet utakmica, bolji su bili neporaženi Denver Nuggetsi (4-0) rezultatom 110:104.

Ipak, momčad Portlanda utakmicu je odigrala bez svojih najvažnijih igrača, odmarali su Lillard, McCollum, a zbog ozljeda nisu nastupili Nurkić i Whiteside. Samim time, još je jednom priliku dobio Mario Hezonja, a Dubrovčanin je vrijeme dobro iskoristio. Na parketu je proveo 28 minuta, upisao je 18 poena uz šest asistencija i pet skokova. Bio je najbolji strijelac svoje momčadi. Na drugoj strani terena, trener Mike Malone priliku je pružio svim igračima, po 13 koševa ubacili su Barton i Milsap.

Ivica Zubac našao se u početnoj petorci za Clipperse protiv Mavsa, nije se iskazao u 16 minuta igre, ubacio je tek dva poena uz tri skoka. Kawhi Leonard odigrao je rijetku utakmicu u ovoj predsezoni, postigao je 13 koševa. U redovima Dallasa gledatelji su još jednom na djelu mogli pogledati dvojac budućnosti Mavsa, Luku Dončića i Kristapsa Porzingisa. Slovenac je upisao 15 poena uz 13 skokova, a Latvijac 18 i 13 uhvaćenih lopti, Dallas je slavio rezultatom 102:87.