Hokej 14. tra 20229:08 > 9:11 0 komentara

Noćas su u NHL odigrane tri utakmice, a najviše golova, njih čak 12 vidjeli su gledatelji u Coloradu gdje su domaćini s 9:3 pobijedili Los Angeles Kingse te tako stigli do sedme uzastopne pobjede.

Avalanche su već nakon 11 minuta igre imali 4:0 golovima Aube-Kubela (2), Nichushkina i MacKinnona. Drugu trećinu gosti otvaraju s dva uzastopna gola preko Kempea i Iafalla.

Burakovskij i Makar vraćaju na plus četiri do kraja drugog perioda igre. U prvih deset minuta uslijedila su nova tri uzastopna gola domaćina, a u strijelce su se upisali MacKinnon, Nichushkin i MacKinnon, dok je konačnih 9:3 postavio Danault.

Bila je to ujedno 53 pobjeda Colorada u sezoni čime su srušili rekord franšize.

Uvjerljivu domaću pobjedu ostvarili su i Columbus Blue Jacketsi koji su s 5:1 pobijedili Montreal Canadiense. Roslovic je zabio dva gola, dok su u strijelce kod domaćina po jednom upiasli Laine, Silinger i Bemstrom. Za goste je pogodio Poehling.

New York Rangersi su kao gosti s 4:0 slavili kod Philadelphia Flyersa. Dva gola zabio je Kakko, a jednom su pogađali Panarin i Copp.