Hokej 18. sij 202310:46 0 komentara

Toronto Maple Leafsi su na domaćem ledu nakon produžetaka bili bolji od Florida Panthersa rezultatom 5:4.

U prvoj trećini vidjeli smo pravu golijadu – Panthersi su vodili 3:2, a golove za momčad s Floride zabili su Verhaeghe, Lundell i Mahura. Dva gola za domaćine zabili su Hunt i Kerfoot.

U drugoj trećini vidjeli smo dva gola – po jedan sa svake strane. Za Pantherse je zabio Barkov, dok je za Maple Leafse na 4:3 smanjio Matthews.

Posljednja trećina započela je vrlo burno – najprije je Nylander promašio penal, a isti igrač se iskupio pet minuta kasnije kada je postavio konačnih 4:4 nakon regularnog dijela.

Nylander je na kraju postao junak – svega dvije minuta u produžetku bile su mu potrebne da postavi konačnih 5:4 za Toronto Maple Leafse koji su se ovom pobjedom učvrstili na četvrtom mjestu Istoka. Florida Panthersi su sada deseti s 47 bodova.