Prvaci deklasirali Penguinse, Predatorsi bolji od Sharksa

Hokej 27. lis 20218:30 > 9:07 0 komentara

U dvije noćašnje utakmice NHL-a koje ste mogli pratiti u programu Sportkluba, pobjede su ostvarili Tampa Bay i Nashville.

Aktualni prvaci Tampa Bay lakoćom su prošli kroz Pittsburgh. Iako je dvoboj bio u egalu nakon prve trećine, stvari su se promijenile već u drugoj dionici kada je Lightning upisao tri gola (Point, Palat, McDonagh), a još dva u posljednoj trećini pridodali su Sergačjov i Killorn. Jedini strijelac za Penguinse bio je Zucker u situaciji s igračem više.

Nashville je protiv San Josea do vodstva stigao već nakon 80 sekundi utakmice kada je igrača više iskoristio Duchene. Druga trećina završila je također jednim pogotkom domaćih (Forsberg). Sharksi su osam minuta prije kraja utakmice smanjili na 2:1 preko Meiera da bi u posljednjoj minuti, pak u prazan gol poslao Granlund.