Američki nogomet 10. lis 202123:43 > 11. lis 2021 1:39 0 komentara
Kim Klement-USA TODAY Sports

Aktualni prvaci Tampa Bay Buccaneersi rezultatom 45:17 pobijedili su Miami Dolphinse u dvoboju koji ste mogli u izravnom prijenosu pratiti na Sport Klubu. Gren Bay Packersi su nakon produžetka s 25:22 slavili kod Cincinnati Bengalsa.

Tampa Bay je dvoboj prelomila u drugoj četvrtini na krilima odličnih izdanja Browna i Evansa. Brown je u drugoj četvrtini postao igrač koji je najbrže došao do 900 uhvaćenih hvatanja u karijeri – potrebno mu je bilo tek 149 utakmica i na vrhu večne liste pretekao je Marvina Harrisona.

Quarterback prvak Tom Brady je održao još jedan sat u ofenzivi – 44-godišnjak je bacio pet dodavanja za touchdown ukupno 411 bačenih jardi s uspješnošću 30/41.

Buccaneersi sada imaju skor 4-1, dok su Dolphinsi upisali četvrti poraz zaredom i sada su na 1-4.

Sjajnau utakmica odigrana je stadionu Paul Brown u Cincinnatiju gdje su nakon produžetka Green Bay Packersi slavili.

Pobjedu im je donio Crosby field golom s 49 jardi udaljenosti. On je prethodno triput bio neprecizan, od čega jendnom u produžetku, dok je veliku priliku u produžetku za Bengalse propustio McPherson promašivši field gol.

Bengalsi su sad na 3-2, a Packersi su došli do četvrte pobjede u nizu.