Rodgers predvodio Packerse, nestvaran preokret Cardinalsa

AP Photo/Jeffrey Phelps via Guliver Image

Green Bay Packersi su svladali Chicago Bearse rezultatom 27:10 - obje momčadi sada imaju omjer 1-1.

Odličnu utakmicu odigrao je running back Aaron Jones koji je ukupno pretrčao 170 jardi i dvaput je poentirao. Dobar je bio i A.J Dillon.

Ipak, utakmicu je obilježio quarterback Aaron Rodgers dodavanjem od 55 jardi za Watkinsa u posljednjoh četvrtini – ukupno je kompletirao 19 od 25 dodavanja za ukupno 234 jarda.

Blistali su Packersi u prvom poluvremenu, u drugomn su se malo opustili, ali pobjeda nije dolazila u pitanju. Zanimljivo, to im je sedma uzastopna nad Bearsima.

Arizona Cardinalsi su režirali čudesan preokret. Naime, na poluvremenu su gubili 20:0 od Las Vegas Raidersa, a u konačnici su slabili nakon produžetaka touchdownom koji je upisao Murphy.

Cardinalsi su sada na omjeru 1-1, dok su Raidersi na 0-2.

Los Angeles Rams – Atlanta Falcons 31:27
San Francisco 49ers – Seattle Seahawks 27:7

Dallas Cowboys – Cincinnati Bengals 20:17
Denver Broncos – Houston Texans 16:9
Las Vegas Raiders – Arizona Cardinals 23:29 (produžeci)
Green Bay Packers – Chicaco Bears 27:10