Bundesliga 14. svi 202319:45 0 komentara

U posljednjem susretu 32. kola njemačkog nogometnog prvenstva RB Leipzig je preokretom u završnici susreta porazio Werder Bremen 2:1 skočivši na treće mjesto Bundeslige.

Sve najvažnije se dogodilo u posljednjih 20 minuta susreta.

Gosti su poveli u 70. minuti golom Leonarda Bittencourta, no u 87. minuti je izjednačio Willi Orban.

U drugoj minuti nadoknade Eren Dinkci je zabio za Werder, no gol je poništen zbog zaleđa. Kada se već činilo da će utakmica završiti bez pobjednika, Dominik Szoboszlai je u šestoj minuti nadoknade donio pobjedu domaćinu. Kod oba gola Leipziga asistent je bio Christopher Nkunku.

Hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol je za domaći sastav igrao od 71. minute.