Bundesliga 19. ožu 202321:42 > 21:42 0 komentara

U posljednjem ogledu 25. kola Bundeslige nije bilo pobjednika, nogometaši Mainza i Freiburga su odigrali 1:1.

Vrlo blizu nove pobjede bio je Freiburg koji je poveo u 55. minuti. Tada je za goste strijelac bio japanski napadač Ritsu Doan. Vodio je Freiburg sve do 96. minute, ali tada mu je planove pokvario Onisiwo koji je pogodio za konačnu podjelu bodova.

Unatoč tome Freiburg je napredovao za jedno mjesto na ljestvici te je trenutačno četvrti, dok je Mainz ostao na devetom mjestu.

U posljednjih šest prvenstvenih utakmica Freiburg je upisao tri pobjede uz tri neodlučena rezultata.