Hokej 19. lis 20229:12 > 9:12 0 komentara
Kim Klement-USA TODAY Sports via Guliver

Philadelphia Flyersi najveće su iznenađenje na početku NHL sezone. Momčad iz Pennsylvanije je u gostima svladala Tampa Bay 3:2 i sada ima omjer 3:0.

Golovima Stamkosa Tampa je sredinom druge trećine povela 2:0. Ipak, gosti se nisu predavali. Preko Laughtona su uspjeli postići gol i u posljednjih 20 minuta ušli s jednim golom zaostatka.

Van Riemsdyk je odmah na početku zadnje trećine pogodio za 2:2, a veliku pobjedu Flyersima sedam minuta prije kraja donio je Cates.

Pravi golk viđen je u Ottawi gdje su domaći Senatorsi sa 7:5 nadigrali Boston Bruinse. Ottawa je povela 3:0, Boston vratio na 3:3. Senatori su opet otišli na plus 3 (6:3), Bruinsi su se primakli na 6:5, ali više nisu mogli. Golom Zube u posljednjoj trećini Ottawa je osigurala pobjedu.

Calgary je na svom terenu pobijeio Knightse 3:2.

Blue Jacketsi su nakon produžetaka došli do pobjede nad Vancouver Canucksima 4:3.