Hokej 1. velj 202311:05 > 11:07 0 komentara

U kanadskom derbiju u Montrealu Ottawa je svladala Canadiense 5:4.

Odlučio je Brady Tkačuk golom minutu i 18 sekundi prije kraja. Utakmicu je ipak obilježio još jedan igrač Senatorsa. Mladi 20-godišnji Nijemac Tim Stutzle zabilježio je dva gola i dvije asistencije.

Golom Jevgenija Kuznjecova nakon 26 sekundi produžetka Washington Capitolsi svladali su Columbus 4:3.

Momčad iz prijestolnice posao je mogla završiti i ranije na gostovanju jer je vodila 2:0 i 3:1. Hathaway i Van Riemsdyk dvaput su bili precizni za Capitolse, dok je Paeke zabio za Columbus.

Domaći su preko Robinsona i Gaudreaua uspjeli osigurati barem bod, no Kuznjecov ih je spriječio da dođu do potpunog preokreta.

Veliki preokret napravila je Carolina protiv Los Angelesa. Hurricanesi su na ulasku u posljednju četvrtinu gubili 4:1. Ipak, uspjeli su postići tri pogotka Stastnyja, Staala i Teravainena, a onda je u produžetku Aho donio trijumf Huriccanesima.