Bundesliga 14. lis 202220:51 0 komentara

St. Pauli je u velikom gradskom derbiju Hamburga u 12. kolu 2. Bundeslige s 3:0 pobijedio HSV.

Stvari su za goste loše krenule u 28. kada je izravan crveni karton dobio kapetan Schonlau.

Ipak, domaćin je sva tri gola zabio u nastavku, a prvi u 61. minuti preko Smitha. Na 2:0 je u 74. povisio Hartel, dok je konačnih 3:0 postavio Otto u 89. minuti.

Medić je za domaćine odigrao 90 minuta, Matanović je zamijenjen u 80. minuti, dok je kod gostiju Vušković bio svih 90 minuta na terenu.

Zanimljivo, St. Pauliju je ova četvrta uzastopna domaća pobjeda protiv HSV-a u 2. Bundesligi.

HSV je vodeći s 25 bodova, dok je St. Pauli 10. s 14 bodova.

Gledatelji u Hrvatskoj program regionalnog sportskog kanala Sport Klub mogu pratiti na Telemachu, Total TV-u, Optima Telekomu i preko platforme EON koja je dostupna svim gledateljima