Bundesliga 15. tra 202318:38 0 komentara

Borussia Dortmund remizirala je na gostovanju kod Stuttgart 3:3.

Borussia je u prvom poluvremenu stekla dva gola prednosti. U 26. minuti domaću je mrežu naciljao Haller, a samo sedam minuta kasnije i Malen za 2:0. Domaćin je novi udarac doživio u 39. minuti kada je Grk Mavropanos dobio drugi žuti karton. Prvi je zaradio samo nekoliko minuta prije toga.

U 77. minuti je Coulibaly smanjio na 1:2 i time unio dramatiku u završnicu. Sve je za Borussiju postalo još gore u 84. minuti kada je Vagnoman pogodio za izjednačenje 2:2.

U nadoknadi su postignuta nova dva gola, a Borussia je u 97. ostala bez pobjede. U 92. minuti Reyna je postigao gol za vodstvo Borussije 3:2, ali u 97. minuti, nakon greške u obrani, Stuttgart je došao do boda. Strijelac za erupciju oduševljenja je bio Katompa-Mvumpa.

Stuttgart je postigao tri gola s igračem manje u Bundesligi tek drugi put u povijesti kluba. Posljednji put im je to pošlo za rukom u rujnu 1980., u remiju 3:3  također protiv Borussije Dortmund.